O firmě


poradenství a konzultace

bezpečnostní posouzení

cenová nabídka

zpracování projektu

dodávka materiálu

montáž a revizeSpolečnost A.F.C. Controls byla založena na začátku nového milénia v roce 2001.


A.F.C. Controls s.r.o. se snaží o to, aby byla kvalitní a solventní společností, poskytující služby v oblasti zabezpečovacích a informačních systémů, za použití špičkových technologií a nových technických řešení. 


Základní strategií společností A.F.C. Controls , je dlouhodobá orientace na poskytování služeb v oblasti zabezpečovací techniky a informačních technologií s využitím špičkových programových a technických produktů. Výběr dodavatelů je určován výhradně kvalitou služeb a progresívností jejich produktů. Jsou používány nejmodernější produkty a osvědčený know-how, jehož vývoj v zahraničí trval desetiletí.

Společnost A.F.C. Controls potvrdila svou pozici na trhu jako stabilní partner již pro celou řadu zákazníků. Garantujeme maximální ochranu často nemalých investic do informačních či zabezpečovacích systému, uvědomujíc si skutečnost, že úspěšné partnerství stojí na dlouhodobých jistotách.

Podrobné informace si můžete vyžádat na adrese společnosti nebo na e-mailové adrese: info@afc-controls.cz

Vize firmy

Instalace a kvalitní servis bezpečnostních technologií pro naše zákazníky. Dobrá spolupráce s dodavatelskými firmami a ve spolupráci s nimi připravit optimální řešení pro naše klienty. Dále se chceme chovat tak, aby naše společnost, působila na trhu dlouhodobě a k velké spokojenosti našich zákazníků.